بخش اول هدف گذاری چیست؟

سلام  دوست عزیزم

امیدوارم درس اول که اموزش فشرده  بازاریابی بود را حداقل 3مرتبه دیده باشی و فکر کرده باشی که چه استفاده ای از این اموزشهای برای کسب و کارت میتونی انجام بدی یادتون باشه، اموزش 30 درصد موفقیت شما را تشکیل میدهد و 70 درصد موفقیت شما مربوط به اجرا کردن چیزهایی است که یاد میگیرید. بنابراین از شما میخواهم حتما نکاتی که بدرد کسب و کارتون میخوره را حتما اجرا کنید تا از نتایج عالی اون بهرمند بشید.

آموزش های رایگان ما!

دوستانی هم که به هر دلیل قسمت اول را ندیدن، لطفا به سایت mohamadbahrami.ir مراجعه کنند و در بخش اموزشهای رایگان، دوره 14 روزه رایگان افزایش سریع درامد و فروش را وارد بشن تا بتونن کل دوره را استفاده کنند. فقط یادتون باشه دوستان من درسهایی که تقدیم شما میشه خلاصه و چکیده 40 سال اموزش و تجربیات کسب و کار است و از شما میخواهم از هر لحظه این اموزشها استفاده کنید و ببرید تو کسب و کارتون اجرا کنید و مطمئین باشید بسیار به رشد کسب و کار شما کمک میکنه و رایگان بودن دوره ذهن شما را منحرف نکنه که خیلی مطالب مهم نیستند، برعکس من تمام تلاشم را کردم که مهمترین مطالب را به صورت فشرده به شما بگم و قاعدتا اگر از دوستان کسی بخواد که در این زمینه هایی که اموزش میدیم یک متخصص بشه میتونه از دوره های تخصصی در سایت استفاده کنه.

هدفگذاری کسب و کار!

بریم سراغ دومین روز از اموزشمون! امروز میخوایم در مورد هدفگذاری موفق برای کسب و کار شما صحبت کنیم. برای این قسمت من اول چند درس مقدماتی از دوره”چگونه اهدافمان را تعیین کنیم تا صد در صد محقق شوند” را برای شما اماده کرده ام و در قسمت اخر به صورت تخصصی در مورد هدفگذاری در کسب و کار با هم صحبت میکنیم و  مطمئین باشین که مطالب بسیار جامع و کاربردی را یاد خواهید گرفت که هم در زندگی شخصی تان وهم در کسب و کارتان بسیار اثر بخش خواهد بود.

انسان کامل!

یادمان باشد یک انسان کامل کسی است که در زندگیش تعادل داشته باشد در غیر این صورت زندگی شاد ولذت بخشی نخواهد داشت یعنی اگر ما فکر کنیم که تمام مشکل ما در زندگی پول و کسب درامد و ثروت است و بدنبال ان برویم و از امور دیگر زندگی غافل شویم، انوقت مانند هزاران نفر دیگر میشویم که به سن 40-50 یا 60 میرسند و میلیاردها تومان پول و ثروت دارند ولی در بقیه امور زندگی مشکلات زیادی دارند.

از جمله:

 1.  به سلامتی شان اهمیت نداده اند، ورزش نکرده اند و برنامه درست تغذیه نداشته اند  و حالا در سن بالا پول دارند ولی سلامتی ندارند و در سن 40 سالگی یک ادم 60 ساله به نظر میان یا در سن 50 سالگی یک فرد 75 ساله به نظر میرسن
 2. چون همیشه درگیر کار و پول دراوردن بودن وقت برای خانواده نداشن و با خانواده شان ارتباط گرم و احساسی  درست  نداشته اند و ناگهان متوجه میشوند که فرزندشان 20 ساله شده و انها هیچ لذتی از کودکی و نوجوانی انها نبرده اند
 3. یا به رشد شخصی خودشان هیچ توجهی نکرده اند و بعد از 50 سال زندگی از نظر فکری دقیقا مثل همان جوان 20 ساله هستند یعنی چیزی به ارزشهای فکری انها اضافه نشده و انسان ارزشمندتری نشده اند و فقط پولشان زیاد شده است وگرنه از نظر شخصیتی رشدی نداشته اند
 4. یا به ارتباطاتشان توجه نداشته اند و دوستان مناسب و ارزشمند پیدا نکرده اند و دایره ارتباطی انها فقط با همکارن و کسانی بوده است که با انها کسب وکار داشته اند
 5. و موارد بسیار زیاد دیگر

تعادل در زندگی!

درست است که ما در مورد افزایش درامد و فروش صحبت میکنیم ولی یادمان باشد اگر تعادل در زندگی را رعایت نکنیم مثل همان سلولهای سرطانی خواهد بود یعنی سلولی که بیش از اندازه لازم رشد کرده و بزرگ شده و در نتیجه کار بقیه بدن را مختل میکند من مدیرانی را میبینم که روزی 14 ساعت در محل کارشان هستند و فکر میکنند کار میکنند که البته همین هم جای صحبت دارد چون اگر همانطور که در دوره مدیریت زمان گفته ام بررسی کنیم متوجه میشویم که همین افراد روزی1 ساعت کار مفید انجام نمیدهند.و از تمام امور زندگی مانند سلامتی جسم و سلامتی روح و روان و امور خانواده و ارتباط عالی و.. غافل میشوند در نهایت اگر موفق شوند پول دارند ولی خیلی چیزهای دیگر را از دست داده اند.

رشد و پیشرفت در زندگی!

تمام اینها را گفتم تا بدانید که یک انسان خوشبخت کسی است که در تمام امور زندگی اش رشد و پیشرفت کند نه فقط در یک موضوع مثال ان هم اگر شما به باشگاه بدنسازی بروید افرادی را میبنید که بازوان بسیار قدرتمند و زیبا و عضلات سینه بسیار قوی و خوش فرم دارند ولی شکم بزرگی دارند که به شدت تو ذوق میزند و این یعنی عدم تعادلی پس لطفا هدفگذاری را برای 5 جنبه اصلی زندگیتان انجام دهید و اگر در این زمینه نیاز به اموزش داشتید میتوانید از دوره بسیار جالب و اثر بخش”چگونه اهداف خود را تعیین کنیم تا صد در صد محقق شوند” استفاده کنید ویک زندگی شاد و لذت بخش را تجربه کنید.

احساس رضایت!

خوب اگر اماده هستید شروع کنیم خوب تا اینجا اصول اولیه هدفگذاری حرفه ای را یاد گرفتیم در این بخش میخواهیم در مورد هدف گذاری برای کسب و کار صحبت کنیم تقریبا محال است که ما در زندگی به چیز خیلی ارزشمندی برسیم ولی برای ان هدفگذاری و برنامه ریزی نکرده باشیم محال است ما هدف و تارگت فروش نداشته باشیم و به موفقیت بزرگی برسیم ولی متاسفانه این موضوع در مورد 97 درصد کسب و کارها صادق است یعنی افراد هر روز سرکار می انید و تا اخر وقت کار میکنند ولی ذهن انها نمیداند دقیقا دنبال چه چیزی است و تا اخر سال یا اخر ماه یا اخر هفته قرار است که به کجا برسد هدفی را برای کسب و کار خودشان از هیچ جنبه مشخص نکرده اند و همین دلیلی است که فرد ده سال یا بیست سال یا سی سال کسب و کار میکند و نه نتایج خیلی ارزشمندی میگیرد و نه احساس رضایت و شادی دارد.

راه حل چیست؟

از شما میخواهم برای کسب و کارتان هدفگذاری کنید یعنی یک دفتر بیاورید و در ان بنویسید که میخواهید تا اخر سال:

 • چه اتفاقی برای  کسب و کارتان روی بده
 • فروشتان چقدر باشه
 • سودتان چقدر باشه
 • چه تعداد مشتری داشته باشید
 • چند تامین کننده داشته باشید
 • چند شعبه اضافه کنید
 • چند نیروی عالی استخدام کنید
 • و همه اینها را بنویسید و بنویسید تا ملکه ذهنتان شود

شفافیت!

ذهن شما فقط به اموری جواب میدهد که شفاف شفاف باشند و اگر ذهن شما این شفافیت را درک کند انوقت با تمام قدرت تلاش میکند که اهداف شما را محقق کند بطور مثال شما میخواهید فروشتان را دو برابر کنید و این را نوشته اید و یا ذهنا به شدت دنبال این موضوع هستید در این حال ذهن شما دائم در حال جستجوی راههایی است که شما را به مقصد برساند، اوقت ناگهان در یک سایت یک بنر میبیند که دوره رایگاه 14 روزه افزایش درامد و فروش را نمایش میدهد و شما روی ان کلیک میکنید و می اید و ثبت نام میکنید و اطلاعات عالی پیدا میکنید و میروید کسب و کارتان را متحول میکنید.

اهدافتان را مشخص کنید!

بسیار ضروری است که همین الان وقت بگذارید و اهداف کسب و کارتان را حداقل برای سه سال اینده تعیین کنید(در دوره تخصصی چگونه اهداف خودمان را تعیین کنیم که صد در صدر محقق شوند، گفتیم که اهداف را باید به سه گروه و دسته کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت تقسیم کرد و اهمیت اهداف بلند مدت بسیار مهمتر از کوتاه مدت است چون به شما یک چشم انداز میدهد که در سه سال اینده میخواهید کجا باشید و اگر شما دقیقا بدانید در سه سال اینده قرار است چه شرایطی داشته باشید انوقت در طول این مسیر هر مشکلی که پیش بیاید شما کم نخواهید اورد چون میدانید مقصد نهایی کجاست و حتی اگر کاهی لازم باشید که مسیر را موقت تغییر دهیم ولی در نهایت به هدفمان خواهیم رسید).

 • هر سنی که دارید مهم نیست
 • هر چقدر که سابقه کسب و کار دارید مهم نیست
 • هر چقدر که در کسب و کارتان مشکل دارید مهم نیست

مهم این استکه همین امروز تعیین کنید که میخواهید در سه سال اینده و یک سال اینده و ماه اینده چه شرایطی را داشته باشید و بعد با استفاده از اصول هدفگذاری حرفه ای برنامه اجرایی خودتان را بنویسید و طبق ان پیش بروید

اصول هدفگذاری حرفه ای!

چرا مطمئین هستم چون بیش از 80 درصد ایرانیها اهل اموزش نیستند و  اگر شما اصول هدفگذاری حرفه ای را یاد بگیرید و اجرا کنید، به سرعت از رقبا پیشی خواهید گرفت و مهمتر انکه از کسب و کار و زندگیتان لذت خواهید برد و باز هم مهمتر اینکه در زندگی تان تعادل خواهید داشت و ضمن کسب درامد عالی و ثروت به بقیه امور زندگی مثل سلامتی و تناسب اندام، سلامتی روح و روان، ارتباط عالی با خانواده و دوستان و تمام انچیزی که برای یک زندگی لذت بخش لازم است یادمان باشد که انچه که الان هستیم و شرایطی که الان داریم نتیجه افکار و اعمالی است که در گذشته انجام داده ایم.

چه چیزی را میخواهید؟

اگر میخواهیدکه در اینده نتایج بهتری بدست اورید اول باید دقیقا بدانید که در اینده چه چیزی را میخواهید و انوقت با کار مدام روی ان، ذهن ناخوداگاهتان درگیر ان میشود و بدنبال راههایی برای رسیدن به انها میرود و بدنبال ان اعمال شما هم در مسیر رسیدن به هدف و موفقیت پیش خواهد رفت. اینکه اثر بخش بودن اموزشها را چندین برابرکنید لطفا همین امروز و اگر میتوانید همین الان شروع به انجام تمرینات کنید و اهداف خودتان را تعیین کنید و این کار را به بعد موکول نکنید چون تجربه من بعد از سالها اموزش و مشاوره  نشان میدهد اگر کاری را همین الان شروع نکنیم و به سرعت اقدام انجام ندهیم و انجام انرا به فردا موکول کنیم این فردا هیچوقت نخواهد امد چون فردا هم ما مسائل و مشکلات خودمان را داریم پس لطفا همین  الان شروع کنید!

دوره اموزش چگونه اهداف خود را تعیین کنیم!

اگر نیاز به یک دوره کامل و کاربردی برای هدفگذاری و موفقیت در تمام امور زندگی مثل سلامت و تناسب اندام جسم و سلامت روح و روان و افزایش درامد و ارتباطات عالی و اثربخش و روابط خانوادگی عالی و… دراید میتوانید از دوره اموزش چگونه اهداف خود را تعیین کنیم که صد در صد محقق شوند را ببینید که شامل 20 درس کامل و کاربردی است و برای شما همراه گرامی تخفیف 60 درصد را در نظر گرفته ایم تا بتوانید از این دوره استفاده کنید قیمت دوره کامل 270 هزار تومان است که اگر الان اقدام به خرید کنید با قیمت 97 هزار تومان دوره کامل را دریافت خواهید کرد این دوره غیر حضوری و دانلودی است و به محض پرداخت به درسها دسترسی دارید و میتوانید با کمک ان اهداف زندگیتان را حرفه ای تعیین کنید و به سرعت به سمت موفقت پیش بروید.یادمان باشد موفقیت فقط برای افراد عملگرا معنا دارد پس شما هم جزو افراد عمل گرا باشید و طمع شیرین موفقیت را در تمام امور زندگی بچشید.

همراه ما باشید!

لطفا در اینستاگرام ما عضو شوید و هر روز یک مطلب کاربردی برای بازاریابی و فروش و رشد کسب و کار یاد بگیرید و منتظر درس بعدی ما هم باشید لطفا این درس ها را چند بار گوش کنید و نکات مهمی که میتواند به کسب و کار شما کمک کند را یادداشت کنید و در کسب و کارتان استفاده کنید و مطمئن باشید به نتایج عالی خواهید رسید.

به امید دیدار شما در قله های موفقیت!