سلام مجدد خدمت شما دوست عزیزم

به درس سوم از دوره 14 روزه  افزایش سریع درامد و فروش رسیدیم. اگر دو درس قبلی را دیدین که عالی ادامه بدین. اگر این اولین درسی است که از دوره 14 روزه به دستتون رسیده، لطفابه سایت mohamadbahrami.ir برید و در دوره رایگان 14 روزه ثبت نام کنید و از درس اول شروع کنید چون برای شما  اثر بخشی بهتری خواهد داشت.

یادتون هست که:

در درس اول در مورد بازاریابی و نکات بسیار مهم و حیاتی اون صحبت کردیم، یک مینی دوره بازاریابی در حدود دو ساعت اموزش فشرده که تقریبا تمام مباحث بازاریابی یا مارکتنیگ نوین را به زبان بسیار ساده و کاربردی یاد گرفتیم. در درس دوم در مورد هدفگذاری برای زندگی و کسب و کار صحبت کردیم و یادگرفتیم اگر میخواهیم در زندگی به نتایج ارزشمند برسیم، ابتدا باید دقیقا بدونیم که چه چیزی را میخواهیم  و یا به عبارت دیگر اهداف دقیق داشته باشیم و یاد گرفتیم چطور برای زندگی و کسب و کارمان هدفگذاری کنیم و ضمنا دوره جامع “چگونه اهداف مان را تعیین کنیم که 100 درصد محقق شوند” هدفگذاری در 5 زمینه اصلی زندگی مان را معرفی کردیم که خوشبختانه بسیاری از دوستان دوره را با تخفیف عالی خریداری کردند و شروع به نوشتن اهداف زندگیشون کردند و یاد گرفتند چگونه اهداف را تعیین کنند تا 100 درصد محقق شوند.

ایده های ثروت ساز

امروز هم نوبت یک درس خیلی هیجان انگیز رسیده است. امیدواریم که دو درس قبلی را حداقل سه مرتبه گوش کرده باشید و نکات مهم اونو نوشته باشید و شروع به استفاده از اونها به صورت عملی کرده باشین. مجددا میخوام دو نکته بسیار مهم را به شما یاداوری کنم.

نکته اول:

دوستان عزیز این دوره 14 روزه در حقیقت چکیده یک دوره گران قیمت مدیریتی است که تا قبل از دوران کرونا، من به صورت حضوری تدریس میکردم و همین مطالب به صورت جزئی تر اموزش داده میشود. از شما میخوام به این درسها با دقت کامل توجه کنید و به اون به دید یک نسخه شفا بخش برای کسب و کارتون نگاه کنید.

 

business-man-holding-bright-light-bulb-hand_28629-1091

چرا رایگان؟

فکر نکنید چون دوره رایگان است ، خیلی ارزشمند نیست، به هیچ وجه اینطور نیست و من اگر میخواستم این دوره رایگان 14 روزه را قیمت گذاری کنم و بفروشم، حداقل قیمت اون 2500000 تومان بود. ممکن است بپرسید خوب چرا انرا رایگان کردیم؟ به دو دلیل:

 1.  هر انسانی به جز کسب درامد برای خودش، یک وظیفه اجتماعی دارد. یعنی خیلی از دوستان هستند که شاید از نظر مالی در شرایطی نباشند که بتوانند هزینه دوره های اموزشی من را بدهند و من با رایگان کردن این دوره ارزشمند به انها کمک میکنم که درامد شان را اضافه کنند و زندگی بهتری را تجربه کنند و  شک ندارم که خداوند مهربان این کار مرا بدون پاداش نخواهد گذاشت و برکت در زندگی من جاری خواهد بود
 2.  خیلی از دوستان شاید  با من و روش اموزش من اشنا نباشن و حالا  با این دوره رایگان به خوبی با من و اموزشهای کاربردی من اشنا میشوند و متوجه میشوند که چقدر این اموزشها میتواند در رشد کسب و کار انها موثر باشد و بعد همین دوستان تبدیل به مشتریان ثابت ما خواهند شد. همانطور که تاکنون همینطور بوده است و ما صدها نفر از مشتریانی که مدت طولانی است از ما خرید میکنند را از همین روش پیدا کرده ایم.

نکته دوم:

من به همه دوستان میگویم اگر 30 درصد این مطالب را یاد بگیرید و در کسب و کارتان بکار ببرید من قول میدهم درامدتان حداقل 3 برابر شود پس لطفا با توجه کامل و ایمان کامل به مطالب توجه کنید اینکه انچه را یاد میگیرید در کسب و کار و زندگیتان استفاده کنید اگر شما 1000 ساعت اموزش ببیند و 1000 کتاب برای کسب و کار بخوانید ولی انها را استفاده نکنید به هیچ وجه بدردتان نخواهد خورد و هیچ اتفاق مثبتی برای شما روی نخواهد داد موضوعی که تا اخر این دوره حداقل 10 مرتبه از من خواهید شنید این است یکی از مهمترین  اختلاف ها بین  افراد موفق و ناموفق در عملگرا بودن انهاست افراد موفق به شدت عملگرا هستند و افراد ناموفق انجام کارها را به بعد واگذار میکنند شما هم باید از مطالبی که یاد میگیرید در کسب و کارتان استفاده کنید و فردی عملگرا باشید تا با استفاده از این دوره کسب و کارتان را به سرعت رشد بدید و درامدتان را حداقل 3 برابر کنید.

درس سوم

بسیار خوب، اگر اماده هستید بریم سراغ درس امروز. بسیار خوب دوستان عزیز در درس امروز بر لزوم داشتن ایده های ثروت ساز برای کسب و کارمان پی بردیم و یکی از مهمترین ایده هایی که میتواند کسب و کار ما را متحول کند یعنی راحتتر کردن خرید برای مشتری را با هم بررسی کردیم شما اکنون یکی از ابزارهای تولید ایده های ثروت ساز را در اختیار دارید و باید فکر کنید ببینید چه کاری میتوانید انجام دهید تا خرید برای مشتری شما تا حد ممکن راحت و راحت تر شودو به این ترتیب یک قدم مهم برای رشد کسب و کارتان خواهید برداشت فکر کنید، چه کارهایی باید انجام شود.

ایا شما برای کسب و کارتان وب سایت دارید؟

اگر دارید به سرعت انرا به روز رسانی کنید و راههای ارتباطی را برای مشتری بیشتر کنید و محصولات خودتان را بهتر معرفی  کنید و راههای مشاوره برای مشتری درست کنید و خلاصه کاری کنید تا مشتری به راحتی شما را پیدا کند و بتواند از شما خرید کند و اگر سایت فعال ندارید، همین امروز اقدام به راه اندازی یک سایت کنید. تا چند سال پیش داشتن یک سایت نیازمند تخصص و هزینه زیاد بود ولی امروزه با استفاده از وردپرس و قالبهای اماده ان، میتوان با کمتر از 500 هزار تومان یک سایت تاسیس کرد و با استفاده از ان به مشتریان کمک کنیم تا بهتربا ما و محصولات و خدمات ان اشنا شوند و به راحتی با ما ارتباط برقرار کنند و ضمنا اگر میخواهند محصول را درسایت خریداری کنند.

ایا اینستاگرام و تلگرام فعال دارید؟

در هر برهه زمانی راههایی ساده برای ارتباط افراد در جامعه وجود داشته است. ابتدا تلفن امد و ارتباط مردم را اسان کرد. بعد نوبت به صندوق پستی رسید. بعد نوبت ایمیل شد و تا چند سال پیش فیس بوک خیلی مورد توجه بود بعد تلگرام به خوبی رشد کرد و در حال حاضر اینستاگرام این وظیفه را به عهده دارد ایا میدانید چند ایرانی در اینستاگرام عضو هستند و حدود 50 میلیون ایرانی عضو اینستاگرام هستند و این یعنی یک بازار بسیار عالی برای کسب و کار شما مردم در اینستاگرام احساس راحتی میکنند و فضای ان برعکس سایت که فضای جدی است، یک فضای دوستانه است و به همین دلیل ارتباط برقرار کردن با مشتریان هدفمان بسیار راحتتر است. بنابراین شما باید یک صفحه فعال و حرفه ای در اینستاگرام داشته باشید و ضمن معرفی خودتان و کسب و کارتان، محصولاتتان را هم در دسترس مشتری قرار بدید تا در اینجا هم بتواند از شما خرید کند.

ایا نیاز به تغییر مکان کسب و کارتون  دارید؟

 • ایا باید پیک داشته باشید تا مشتری راحتتر محصول شما را دریافت کنه
 • ایا باید اپلیکیشن داشته باشید تا مشتری با موبایل به راحتی با شما در ارتباط باشه
 • ایا نیاز به ایجاد شعبات دیگر دارید
 • ایا باید نمایندگی فعال بگیرید

فکر کنید ببینید چه کارهایی را باید انجام بدید تا راحت تر در دسترس مشتری باشد و مشتری به اسانی بتواند شما را پیدا کند و از شما خرید کند برای این موضوع یعنی دسترسی راحت تر مشتری به شما و خرید راحتتر از شما زمان بگذارید و در موردش فکر کنید تا به یک ایده مناسب برسید.

راحت تر کردن خرید برای مشتری!

این تکنیک یعنی راحت تر کردن خرید برای مشتری، یکی از هفت تکنیک ساخت ایده های ثروت ساز بود اگر از این ایده خوشتان امده است و مشتاق هستید که ایده های ثروت ساز بیشتری را یاد بگیرید میتوانید از دوره کامل ایده های ثروت ساز استفاده کنید در دوره کامل ایده های ثروت ساز، تمام هفت ایده را به زبان ساده و کاربردی برای شما توضیح داده ایم و با 101 مثال ایرانی و خارجی، نحوه  استفاده از انها را به شما اموزش داده ایم.

تخفیف برای شما!

چون شما در حال حاضر دانشجوی ما هستید  یک تخفیف بسیار ویژه برای شما در نظر گرفته ایم که این تخفیف فقط در اینجا قابل استفاده است و شما میتوانید دوره “چگونه  ایده های ثروت ساز را چگونه خلق کنیم و با آن ها درآمدمان را چند برابر بیشتر کنیم” را با این تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید واز هفت تکنیک برای رشد سریع کسب و کارتان استفاده نمایید.

چند خصوصیات دوره ایده های ثروت ساز:

 1. هفت ایده ثروت ساز را به صورت فشرده و کاربردی اموزش میبنید
 2. تمام هفت ایده ثروت ساز با توجه به فرهنگ و اقتصاد کشورمان طراحی شده است
 3. 101 مثال کاربردی برای درک بهتر ایده ها را شامل میشود
 4.  دوره به صورت اینترنتی است و بلافاصله بعد از پرداخت به ویدیوهای اموزش دسترسی خواهید داشت
 5. دوره داری ضمانت 100 درصد اثر گذاری است
 • شما با استفاده از دو یا سه تکنیک از این دوره به سرعت رشد کسب و کار و درامدتان را شاهد خواهید بود

و باز هم تکرار میکنم

مهمترین اختلاف بین افراد موفق و ناموفق در عملگرا بودن افراد موفق است

درحالیکه افراد ناموفق فکر میکنند همیشه وقت دارند که کاری انجام دهند و تقریبا در 100 درصد موارد هیچ کاری انجام نمیدهند

و فقط رویا پردازی میکنند

عمل کنید!

بسیار خوب از شما دوست عزیزم میخواهم به سرعت  دست به اقدام بزنید انچه که تا امروز یاد گرفته اید را در کسب و کارتان اجرا کنید و پیشنهاد میکنم دوره کامل ایده های ثروت ساز را هم تهیه کنید و با استفاده از روشها و تکنیکهای اسان و کاربردی ان به سرعت کسب و کارتان را رشد دهید.

همراه ما باشید!

لطفا در اینستاگرام ما عضو شوید و هر روز یک مطلب کاربردی برای بازاریابی و فروش و رشد کسب و کار یاد بگیرید و منتظر درس بعدی ما که در مورد هدفگذاری حرفه ای برای کسب و کار و زندگی هست هم باشید لطفا این درس را چند بار گوش کنید و نکات مهمی که میتواند به کسب و کار شما کمک کند را یادداشت کنید و در کسب و کاتان استفاده کنید و مطمئین باشید به نتایج عالی خواهید رسید.

به امید ملاقات شما در قله های موفقیت